Hit Roku 2018 - Szczegóły

 

„Gazeta Bankowa” ogłasza XI edycję konkursu technologicznego HIT ROKU 2018.

HIT ROKU 2018  to konkurs, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych ofert IT ( produktów, rozwiązań, usług) skierowanych do firm i instytucji z 3 poniższych kategorii:

  1. BANKOWOŚĆ ocenie podlegają rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne wspierające lub ułatwiające obsługę klientów, działalność banku czy SKOK-u (zarówno w zakresie front, jak i back office’u), unowocześniające ofertę produktową, które są oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych.
  2. UBEZPIECZENIA I INNE INSTYTUCJE FINANSOWE – ocenie podlegają rozwiązania i produkty informatyczne, skierowane dla firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych oraz biur maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz firm oferujących zarządzanie aktywami, oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych, których celem jest wsparcie lub ułatwienie obsługi klientów (a więc wszystkich ich działań w zakresie rachunku/polisy) lub działalności samego przedsiębiorstwa finansowego, ewentualnie wprowadzenie nowych produktów lub poszerzenie oferty produktowej przy wykorzystaniu rozwiązań informatycznych lub teleinformatycznych.
  3. PRZEMYSŁ 4.0 – ocenie podlegają rozwiązania i produkty informatyczne, oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych, których celem jest wsparcie lub ułatwienie obsługi klientów lub działalności samego przedsiębiorstwa ewentualnie wprowadzenie nowych produktów lub poszerzenie oferty produktowej przy wykorzystaniu rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych. Produkty lub rozwiązania muszą zostać opracowane z myślą o firmach przemysłowych, zajmujących się produkcją lub dystrybucją (np. z branż: chemicznej, mechanicznej, motoryzacyjnej, elektronicznej, paliwowej, energetycznej, metalurgicznej, elektromaszynowej i innych).

Zgłoszenia do konkursu  „HIT ROKU 2018” dokonuje producent urządzenia, firma wdrażająca rozwiązanie lub usługodawca, których produkt będzie oferowany w 2018 roku firmom z danej kategorii konkursowej.

Firma dokonuje zgłoszenia oferty do odpowiedniej kategorii (branży), do której oferta jest skierowana.

Dana firma IT może zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę projektów, we wszystkich kategoriach.

 

Konkurs trwa od: 10.01.2018 od godz. 13:01 do dnia 06.03.2018r. do godz. 20:59

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy przez formularz znajdujący się w dedykowanej zakładce: HIT ROKU 2018 pod linkiem: gb.pl/konkursy

Zgłoszenie musi być zgodne ze specyfikacją , która stanowi ZAŁĄCZNIK nr 1 do regulaminu.

Zgłoszenie do konkursu HIT ROKU 2018  jest płatne o czym mówi regulamin.

Komplementarnym wobec konkursu HIT ROKU 2018 jest konkurs LIDER 2017, do którego mogą się zgłaszać firmy sklasyfikowane według powyższych kategorii, a konkurs ma  za zadanie wskazanie najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań IT, jakie zostały wdrożone w 2017 roku.

Laureaci obu konkursów zostaną ogłoszeni podczas finałowej Gali Technologicznej, która odbędzie się w kwietniu 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik.

 

W spotkaniu, jak co roku, wezmą udział przedstawiciele instytucji państwowych, niezależni eksperci rynku IT, dyrektorzy działów IT oraz menedżerowie projektów technologicznych firm z największych branż polskiej gospodarki.

Konkurs „HIT ROKU 2018” ma nie tylko wymiar prestiżowy, lecz jest również wyśmienitą promocją dokonań technologicznych firmy.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!


Relacja z gali Techno Biznes 2017

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła