Lider 2017 - Szczegóły

 

„Gazeta Bankowa” ogłasza XVI edycję konkursu technologicznego LIDER 2017.

LIDER 2017 to konkurs, którego celem jest wskazanie najciekawszych, najbardziej innowacyjnych rozwiązań jakie zostały wprowadzone (w całości lub części, o ile chodzi o zamknięty etap) w 2017r.

W tym roku będziemy wybierać liderów w 3 kategoriach:

  1. BANKOWOŚĆ – w tej kategorii ocenie podlegają banki czy SKOK-i, które dokonały w 2017 roku wdrożeń informatycznych wspierających lub usprawniających obsługę klientów ( zarówno front jak i back office-u) lub pozwalających na unowocześnienie oferty produktowej, które to wdrożenia były oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych.
  2. UBEZPIECZENIA I INNE INSTYTUCJE FINANSOWE – ocenie podlegają firmy ubezpieczeniowe i reasekuracyjne oraz biura maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych oraz firmy oferujące zarządzanie aktywami, które w 2017 r. wprowadziły rozwiązania i produkty informatyczne, oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych, których celem jest wsparcie lub ułatwienie obsługi klientów (a więc wszystkich działań w zakresie rachunku/polisy) lub działalności samego przedsiębiorstwa finansowego, ewentualnie wprowadzenie nowych produktów lub poszerzenie oferty produktowej przy wykorzystaniu rozwiązań informatycznych lub teleinformatycznych.
  3. PRZEMYSŁ 4.0 – ocenie podlegają firmy przemysłowe, zajmujące się produkcją lub dystrybucją (np. z branż: chemicznej, mechanicznej, motoryzacyjnej, elektronicznej, paliwowej, energetycznej, metalurgicznej, elektromaszynowej i innych, które w 2017 r. wprowadziły rozwiązania i produkty informatyczne, oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych, których celem jest wsparcie lub ułatwienie obsługi klientów lub działalności samego przedsiębiorstwa, ewentualnie wprowadzenie nowych produktów lub poszerzenie oferty produktowej przy wykorzystaniu rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.

Dana firma lub instytucja może zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę projektów, ale tylko do jednej kategorii.

Zgłoszenia będą przyjmowane od instytucji finansowych oraz firm przemysłowych, które są producentami systemu informatycznego lub które  zajmowały się wdrożeniem systemu zgłaszanego do konkursu. Zgłaszać można projekty informatyczne o charakterze systemowym, składające się  z oprogramowania, wdrożenia i integracji ze strukturą informatyczną. Musi jednak zostać spełniony warunek, że są to wdrożenia zakończone w 2017roku.

Konkurs trwa od: 10.01.2018 od godz. 13:01 do dnia 06.03.2018r. do godz. 20:59

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy przez formularz znajdujący się w dedykowanej zakładce: LIDER 2017 pod linkiem: gb.pl/konkursy

Zgłoszenie musi być zgodne ze specyfikacją, która stanowi ZAŁĄCZNIK nr 1 do regulaminu.

Zgłoszenie do konkursu LIDER 2017 jest bezpłatne

Komplementarnym wobec konkursu LIDER 2017 jest konkurs HIT ROKU 2018, do którego mogą się zgłaszać firmy IT mające rozwiązania technologiczne dla firm z powyższych kategorii.

Laureaci obu konkursów zostaną ogłoszeni podczas finałowej Gali Technologicznej, która odbędzie się w kwietniu 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik.

 

W spotkaniu, jak co roku, wezmą udział przedstawiciele instytucji państwowych, niezależni eksperci rynku IT, dyrektorzy działów IT oraz menedżerowie projektów technologicznych firm z największych branż polskiej gospodarki.

Konkurs LIDER 2017 ma nie tylko wymiar prestiżowy, lecz jest również wyśmienitą promocją dokonań technologicznych firmy, co w praktyce przekłada się na rachunek ekonomiczny laureatów.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!


Techno Biznes 2017 - wyniki

 

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła