2017 2016 2015 2014 2013 2012
2018

Techno Biznes 2018

27.12.2017

Startują kolejne edycje konkursów technologicznych „Gazety Bankowej” – XVI edycja konkursu „Lider” oraz XI edycja konkursu „Hit Roku” rozwiń

Tym razem „Gazeta Bankowa” będzie wybierać „Lidera 2017”, w którym redakcja stara się wskazać najlepsze wdrożenia w obszarze nowych technologii w trzech branżach oraz „Hit Roku 2018”, a więc najciekawsze rozwiązanie innowacyjne, które będą dostępne na rynku w 2018 r. Tu również chodzi o ofertę dla trzech kategorii.

„Lider 2017” to konkurs, którego celem jest wskazanie najciekawszych, najbardziej  innowacyjnych rozwiązań, które zostały wprowadzone (w całości lub w części, o ile chodzi o zamknięty etap) w 2017 r. Zdecydowaliśmy się zmienić nieco kategorie w stosunku do ubiegłego roku. Wtedy było ich więcej, bo aż pięć, w tym roku wybierać będziemy liderów w trzech kategoriach.

To oznacza, że pod uwagę będą brane wdrożenia dokonane przez firmy z sektorów:

1. Bankowość

2. Ubezpieczenia i inne usługi finansowe

3. Przemysł 4.0

O ile pojęcia Bankowość oraz Ubezpieczenia i inne usługi finansowe raczej nie wymagają wyjaśnienia, to pod pojęciem Przemysł 4.0 rozumiemy wszelkie firmy produkcyjne, które wdrażają rozwiązania informatyczne służące do poprawy ich efektywności wytwórczej i sprzedażowej, usprawniające swoje procesy wewnętrzne oraz służące do unowocześnienia produkcji, ewentualnie działające korzystnie na środowisko dzięki oszczędności w wykorzystaniu surowców i energii lub ograniczeniu emisji różnego rodzaju zanieczyszczeń.
Zwracamy uwagę, że w tej kategorii będziemy rozpatrywać wyłącznie zgłoszenia firm zajmujących się produkcją lub przetwórstwem przemysłowym, których ambicją jest innowacyjność i rozwój.
Przypominamy, że w konkursie „Lider” udział biorą firmy, które takich wdrożeń dokonały.

Z kolei konkurs „Hit Roku 2018” to niejako druga strona konkursu „Lider”. W tym przypadku bowiem wskazujemy rozwiązania, które będą dostępne w 2018 r. dla uczestników rynku z tych samych trzech branż. W tym wypadku chodzi o propozycje rozwiązań,

których celem jest podniesienie innowacyjności polskich przedsiębiorstw i instytucji. Zgłoszenia do konkursu „Hit Roku 2018” dokonuje producent urządzenia, firma oferująca rozwiązania informatyczne lub usługodawca, a więc firmy, które mają ofertę dla przedsiębiorstw z wymienionych wyżej branż: bankowości, ubezpieczeń i innych usług finansowych oraz Przemysł 4.0. Naszą ambicją jest wskazywanie rozwiązań, dzięki którym instytucja czy firma wdrażająca je w kolejnym roku zostanie „Liderem” „Gazety Bankowej” i liderem rynku.

Zgłoszenia do obu konkursów przyjmujemy w terminie od 10 stycznia do 28 lutego 2018r. na stronie www.gb.pl przez specjalne formularze poświęcone każdemu z nich. Przed złożeniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem, również dostępnym na stronach „Gazety Bankowej”.

Zapraszamy do udziału!

 
Lider 2017

Lider 2017

Skontaktuj się z nami
formularz zgłoszeniowy
regulamin
szczegóły
 
Hit Roku 2018

Hit Roku 2018

Skontaktuj się z nami
formularz zgłoszeniowy
regulamin
szczegóły
 
 
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła