Idą wichury! Zadbaj o auto

opublikowano: 22 sierpnia 2017

Pogoda szaleje, a synoptycy straszą, że może być jeszcze gorzej.

Jeden dzień wichur, jak te z ostatnich tygodni, to blisko dwa tysiące interwencji strażaków i tyle samo ludzkich dramatów. Czy warto ryzykować? Już od 4 zł miesięcznie można ze spokojem myśleć o aucie pozostawionym na dworze. Gwarantuje to nowe ubezpieczenie w LINK4.

Strażacy przyznają, że gdy zrywa się silny wiatr, są najczęściej wzywani do usuwania drzew powalonych na drogi i auta. Ale właściciele samochodów, którzy mają wykupioną wyłącznie polisę OC, mogą tylko opłakiwać straty. To ubezpieczenie chroni tylko w przypadku szkód wyrządzonych innym kierowcom, np. podczas stłuczki na drodze.

Nie każdego stać na ubezpieczenie Auto Casco. Ale jest już Auto Casco w wersji mini! Za małe pieniądze chroni przed wielkimi stratami: skutkami wichur, gradu, nawałnic, powodzi i innych niszczycielskich sił przyrody. Oferta nazywa się Smart Casco. Przygotowała ją firma ubezpieczeniowa LINK4 należąca do Grupy PZU.

– Nie trzeba już drżeć o samochód, który stoi pod gołym niebem, gdy nad nim strzelają pioruny, a wiatr łamie drzewa jak zapałki. Jeśli stanie się coś złego z autem, pokryjemy szkody – uspokaja Marek Baran z LINK4.

Ceny zaczynają się już od 4 zł miesięcznie, czyli 49 złotych rocznie. Za droższe auta, o wartości od 25 tysięcy do 40 tysięcy zł, trzeba zapłacić niecałe 6 zł na miesiąc (69 zł rocznie). Można więc kupić sobie spokój za cenę mniejszą niż paczka papierosów. Prawda, że warto?

Komentarze (0)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła