Kamera dobra na wakacje

opublikowano: 15 lutego 2019
Kamera dobra na wakacje lupa lupa

W LINK4 możesz ubezpieczyć mieszkanie przed włamaniem z wykorzystaniem kamery już od 90 zł rocznie.

Przestępcy, którzy włamują się do domów i mieszkań, nie boją się monitoringu, kamer ze zdalnym podglądem czy alarmów. Dlatego jedynym skutecznym sposobem zabezpieczenia się przed stratami w wypadku kradzieży z włamaniem jest dobre ubezpieczenie. 

Na rynku urządzeń typu smart pojawia się coraz więcej kamer do ochrony domów, nagrywających przebieg włamania czy kradzieży i powiadamiających o tym właściciela na komórkę, gdy nie ma go w domu.

Niewątpliwie to nowoczesne i sprytne urządzenia, ale złodzieje działają zamaskowani, w kominiarkach, wiedzą, że nie mogą się odzywać, nie pozostawiają śladów i nawet jeśli urządzenie ich nagra, niewiele to pomoże w ustaleniu, kim są i dokąd uciekli ze zrabowanym mieniem.

Kamera w efekcie – zamiast pomóc – doprowadzi tylko do rozpaczy właścicieli obrabowanego lokum, przebywających np. 100 km dalej na działce czy weekendowym wypadzie – bo i jak tu się dalej cieszyć wypoczynkiem, gdy dostanie się na telefon – dosłownie - thriller z zapisem przebiegu włamania do mieszkania? Pozostaje wracać, zgłaszać się na policję, płakać i liczyć straty z nikłą nadzieją na schwytanie sprawców i odzyskanie mienia.

Kradzieży czy włamaniu w ogóle zapobiec się nie da, ale można zyskać spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa, wykupując polisę w LINK4. Zapewni ona nie tylko ubezpieczenie samych „murów", ale i wyposażenia mieszkania – sprzętu RTV, dzieł sztuki i innych drogocennych dla właścicieli przedmiotów.

LINK4 oferuje oczywiście też możliwość ubezpieczenia od szkód, towarzyszących włamaniu czy będących skutkiem splądrowania domu. Naprawa tych szkód – np. w wypadku domów – bywa bardzo droga, często pewnych rozwiązań nie da się odtworzyć tak, jak w oryginale. Ale można – i trzeba – tanim kosztem nabyć poczucie, że w razie nieszczęścia te koszty zostaną nam zrekompensowane przez ubezpieczyciela.

Uprzedzając pytania o to, czy LINK4 ubezpiecza domy i mieszkania tylko przed złodziejami, od razu odpowiadamy, że oczywiście nie tylko! Zapewniamy asekurację ponad 20 losowych zdarzeń, takich jak np. jak pożar, zalanie, uderzenie pioruna, szkoda spowodowana wichurą.

Polisę w LINK4 można kupić przez stronę www.link4.pl, pod numerem telefonu 22 444 44 44 lub u agentów. Ubezpieczona nieruchomość może być chroniona już od następnego dnia po wykupieniu polisy.

 

Komentarze (0)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła