Rozwiąż test kierowcy i zdobądź zniżkę na OC i AC w LINK4

opublikowano: 30 maja 2022
Rozwiąż test kierowcy i zdobądź zniżkę na OC i AC w LINK4
Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców to doskonała zabawa, a przy tym sporo korzyści, fot. materiały prasowe

W internecie wystartował Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców. To efektowny animowany quiz, który oprócz sprawdzianu z przepisów drogowych, zapewnia dobrą zabawę, a do tego nagradza atrakcyjną zniżką na ubezpieczenie OC lub OC/AC w LINK4. Już za samo zaliczenie gry można otrzymać 10 procent rabatu lub 12 procent, jeśli udzielimy co najmniej osiem prawidłowych odpowiedzi.

Przepisy trzeba znać, bo to już nie przelewki. Mandaty poszły w górę i można wiele stracić, popełniając błąd na drodze. Nawet doświadczonym kierowcom zdarza się zapomnieć, jakie obowiązują zasady. Świetnym sposobem na ich przypomnienie jest właśnie Ogólnopolski Test Wiedzy. 

Quiz składa się z 10 pytań. Każde z nich ma tylko jedną prawidłową odpowiedź. Część zadań dotyczy prawidłowego zachowania na drodze. Oczywiście nie brakuje skrzyżowania równorzędnego i ronda. O ile to pierwsze, to elementarz każdego kierowcy, o tyle pytanie związane z rondem już wcale do takich oczywistych nie należy. Jesteśmy przyzwyczajeni, że pojazd na rondzie ma pierwszeństwo, bo tak wynika z oznaczeń. Sytuacja może się jednak zmienić, kiedy przed wjazdem na rondo jest tylko sam znak informacyjny „ruch okrężny” i brakuje dodatkowej tablicy „ustąp pierwszeństwa”.

Zaskoczeniem może być również pytanie dotyczące nowych przepisów, zwłaszcza tych, związanych z pojazdami z napędem elektrycznym.

W quizie seria pytań dotyczy także sytuacji drogowych, w których przydać się może obowiązkowe ubezpieczenie OC. A szczególnie pomocny może być pakiet OC w LINK4, który z racji wielu dodatkowych świadczeń zajął pierwsze miejsce w zeszłorocznym rankingu dziennika „Rzeczpospolita”.

Poznaj zalety OC w LINK4!

Co powinniśmy zrobić, kiedy dochodzi do kolizji? To jedno z pytań z quizu. Kiedy mamy wykupione OC w LINK4, sprawa jest prosta. Korzyścią z posiadania takiego ubezpieczenia jest system Bezpośredniej Likwidacji Szkód. W przypadku stłuczki, kiedy jesteśmy poszkodowani, od razu możemy zadzwonić do swojego ubezpieczyciela LINK4, aby zajął się wszystkimi formalnościami i wypłacił odszkodowanie. Sami nie musimy w tej sytuacji już kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy. To duża oszczędność czasu i nerwów.

Gdy zdarzy nam się stłuczka, nawet jeśli to my jesteśmy sprawcami kolizji, rozbudowany Program Pomocy zawarty w pakiecie OC lub OC/AC w LINK4 zapewni nam m.in. holowanie do 100 km, jak również samochód zastępczy do trzech dni.

A co w przypadku uszkodzonej opony? Program Pomocy zapewnia w ramach Assistance Opony wymianę koła na miejscu na koło zapasowe należące do wyposażenia pojazdu, a jeśli nie ma możliwości naprawy na miejscu – holowanie do warsztatu wulkanizacyjnego. Na pomoc możemy liczyć także wtedy, kiedy rozładuje się nam akumulator. LINK4 organizuje i pokrywa koszty dojazdu pomocy drogowej. Również w przypadku kradzieży auta nie pozostaniemy bez wsparcia. W ramach Programu Pomocy ubezpieczyciel pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego na okres trzech dni.

Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców to doskonała zabawa, a przy tym sporo korzyści. Rozwiążemy go w niecałe pięć minut, a zyskujemy sporo. Nagrodą za sam udział w zabawie jest 10-procentowa zniżka na ubezpieczenie OC oraz AC w LINK4. Jeśli odpowiemy poprawnie na co najmniej 8 pytań, otrzymamy 12 procent rabatu.

Na końcu testu wyświetla się kod promocyjny, który możemy zapisać lub wykorzystać od razu, klikając przycisk „Odbierz zniżkę”. Zostaniemy wtedy przekierowani na stronę link4.pl z kalkulatorem, który wyliczy składkę naszego ubezpieczenia. Z kodu rabatowego możemy skorzystać w przypadku zakupu polisy bezpośrednio na stronie internetowej lub telefonicznie u doradcy LINK4. Kody promocyjne obowiązują do końca roku.

Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców dostępny jest na stronie: www.testkierowcow.pl.

 

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła