Santander Bank Polska na platformie Bancovo

opublikowano: 21 stycznia 2019
Santander Bank Polska na platformie Bancovo lupa lupa

Trzeci co do wielkości bank w Polsce został 13. partnerem innowacyjnej platformy kredytowej online.

Santander Bank Polska S.A. to kolejny bank, który oferuje klientom kredyty gotówkowe, za pośrednictwem Bancovo. Bancovo działa na polskim rynku od marca 2018 roku. Od tego czasu, już kilkanaście kolejnych podmiotów sektora kredytowego i pożyczkowego zdecydowało się na oferowanie swoich usług na tej platformie. W samym tylko grudniu 2018 r., do Bancovo przystąpiły aż 3 nowe podmioty.

Przyłączenie Santander Bank Polska do grona partnerów Bancovo to kamień milowy na ścieżce rozwoju naszej platformy. To obopólna korzyść – dla nas, ponieważ Santander Bank Polska to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, a dla banku, ponieważ jest to zupełnie nowy kanał sprzedaży jego usług kredytowych i szansa na dotarcie do nowej kategorii klientów – tłumaczy Monika Charamsa, prezes Bancovo.

Santander Bank Polska S.A. do niedawna działał jako Bank Zachodni WBK. Jest obecnie trzecim bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła