Tajemniczy detektyw w Banku Pekao

opublikowano: 23 września 2021
Tajemniczy detektyw w Banku Pekao
fot. materiały prasowe

Brygadę PeoPay KIDS, która towarzyszy najmłodszym w poznawaniu świata finansów w aplikacji PeoPay KIDS, odwiedził detektyw, specjalizujący się w poszukiwaniu oszczędności. Jednak jest on tak tajemniczy, że nikt nie wie, jak wygląda. Bank, chcąc rozwikłać tę zagadkę, zaprosił dzieci do udziału w konkursie plastycznym, w którym mają za zadanie sportretować detektywa. Autor zwycięskiej pracy otrzyma w nagrodę hulajnogę elektryczną, a stworzona przez niego postać zostanie „ożywiona” w krótkim filmie edukacyjnym.

Konkurs to kolejna inicjatywa Pekao, której celem jest zaangażowanie klientów w tworzenie przekazu komunikacyjnego najlepiej dopasowanego do ich potrzeb. Tym razem to najmłodsi, a więc grupa docelowa aktywności brygady PeoPay KIDS zdecydują, jak ma wyglądać postać tropiąca oszczędności.

Pekao zaprasza do udziału w zabawie dzieci do lat 12, a na prace konkursowe czeka do 5 października 2021 r. Pierwszym krokiem do wzięcia udziału w konkursie jest odwiedzenie profilu Banku Pekao na Facebooku i przeczytanie opublikowanej tam bajki, aby poznać tajemniczego detektywa. Jej lektura ma za zadanie zainspirować dzieci do nazwania go oraz narysowania jego postaci. Następnie zdjęcie rysunku wraz z proponowanym imieniem należy opublikować w komentarzu pod następującym postem:
https://www.facebook.com/bankpekaosa/posts/4432260216834781).

Zwycięska praca zostanie nagrodzona hulajnogą elektryczną, a sportretowana na niej postać detektywa „ożyje” w krótkim filmie edukacyjnym na temat oszczędzania i bezpieczeństwa w sieci, który zostanie stworzony przez Pekao oraz opublikowany w mediach społecznościowych banku. Dzieci, których prace zajmą drugie i trzecie miejsce również otrzymają hulajnogi elektrycznie. Na kolejnych 25 najmłodszych czekają 4-osobowe vouchery do kin sieci Kinads.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://insignia.pl/regulamin-odwiedziny-u-brygady-peopay-kids.html

Do końca października za otwarcie Pakietu PeoPay KIDS i spełnienie warunków promocji dziecko może zyskać 50 zł kieszonkowego na start i 2 proc. na koncie oszczędnościowym Mój Skarb do kwoty 3000 zł przez trzy miesiące od otwarcia.

Źródło: materiały prasowe

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła