Znasz przepisy drogowe? Rozwiąż test kierowcy i zdobądź zniżkę na OC i AC w LINK4

opublikowano: 2 sierpnia 2022
Znasz przepisy drogowe? Rozwiąż test kierowcy i zdobądź zniżkę na OC i AC w LINK4 lupa lupa
fot. materiały prasowe

Lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym? Rozwiąż internetowy Test Wiedzy Kierowców, a zyskasz nawet 12 proc. zniżki na OC i OC/AC w LINK4. A przy okazji sprawdzisz, jak z Twoją znajomością najnowszych przepisów kodeksu drogowego. Lepiej dowiedzieć się tego w trakcie internetowej zabawy niż na drodze od policjanta.

Czym jest Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców?

Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców to quiz online w formie efektownej animacji, który oprócz sprawdzianu z przepisów drogowych, zapewnia świetną zabawę dla całej rodziny. A to nie koniec korzyści. Dodatkowo nagradza atrakcyjną zniżką na ubezpieczenie OC lub OC/AC w LINK4. Już za samo zaliczenie gry można otrzymać 10 proc. rabatu lub 12 proc., jeśli udzielimy co najmniej osiem prawidłowych odpowiedzi.

Poznaj zalety OC w LINK4! - KLIKNIJ TUTAJ

Przepisy trzeba znać, bo to już nie przelewki. Mandaty poszły w górę i można wiele stracić, popełniając błąd na drodze. Nawet doświadczonym kierowcom zdarza się zapomnieć, jakie obowiązują zasady. Świetnym sposobem na ich przypomnienie jest właśnie Ogólnopolski Test Wiedzy. 

Quiz składa się z 10 pytań. Każde z nich ma tylko jedną prawidłową odpowiedź. Część zadań dotyczy prawidłowego zachowania na drodze, nie brakuje również skrzyżowania równorzędnego i ronda. O ile to pierwsze, to elementarz każdego kierowcy, o tyle pytanie związane z rondem już wcale do takich oczywistych nie należy. Jesteśmy przyzwyczajeni, że pojazd na rondzie ma pierwszeństwo, bo tak wynika z oznaczeń. Sytuacja może się jednak zmienić, kiedy przed wjazdem na rondo jest tylko sam znak informacyjny „ruch okrężny” i brakuje dodatkowej tablicy „ustąp pierwszeństwa”.

Zaskoczeniem może być również pytanie dotyczące nowych przepisów, zwłaszcza tych, związanych z pojazdami z napędem elektrycznym.

Czy wiesz, jak postępować na drodze?

W quizie seria pytań dotyczy także sytuacji drogowych, w których przydać się może obowiązkowe ubezpieczenie OC. A szczególnie pomocny może być pakiet OC w LINK4, który z racji wielu dodatkowych świadczeń – w tym Assistance Opony – zajął pierwsze miejsce w niezależnym rankingu ubezpieczycieli na rok 2022 przygotowanym przez „Gazetę Bankową”.

Co powinniśmy zrobić, kiedy dochodzi do kolizji? To jedno z pytań z quizu. Kiedy mamy wykupione OC w LINK4, sprawa jest prosta. Korzyścią z posiadania takiego ubezpieczenia jest system Bezpośredniej Likwidacji Szkód. W przypadku stłuczki, kiedy jesteśmy poszkodowani, od razu możemy zadzwonić do swojego ubezpieczyciela LINK4, aby zajął się wszystkimi formalnościami i wypłacił odszkodowanie. Sami nie musimy w tej sytuacji już kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy. To duża oszczędność czasu i nerwów.

Gdy zdarzy nam się stłuczka, nawet jeśli to my jesteśmy sprawcami kolizji, rozbudowany Program Pomocy zawarty w pakiecie OC lub OC/AC w LINK4 zapewni nam m.in. holowanie do 100 km, jak również samochód zastępczy do trzech dni.

A co w przypadku uszkodzonej opony? Program Pomocy zapewnia w ramach Assistance Opony wymianę koła na miejscu na koło zapasowe należące do wyposażenia pojazdu, a jeśli nie ma możliwości naprawy na miejscu – holowanie do warsztatu wulkanizacyjnego. Na pomoc możemy liczyć także wtedy, kiedy rozładuje się nam akumulator. LINK4 organizuje i pokrywa koszty dojazdu pomocy drogowej. Również w przypadku kradzieży auta nie pozostaniemy bez wsparcia. W ramach Programu Pomocy ubezpieczyciel pokrywa koszty wynajmu auta zastępczego na okres trzech dni.

Sprawdź swoją wiedzę i zdobądź zniżkę na ubezpieczenie!

Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców to doskonała zabawa, a przy tym sporo korzyści. Rozwiążemy go w niecałe pięć minut, a zyskujemy sporo. Nagrodą za sam udział w zabawie jest 10 proc. zniżka na ubezpieczenie OC oraz AC w LINK4. Jeśli odpowiemy poprawnie na co najmniej osiem pytań, otrzymamy 12 proc. rabatu.

Na końcu testu wyświetla się kod promocyjny, który możemy zapisać lub wykorzystać od razu, klikając przycisk „Odbierz zniżkę”. Zostaniemy wtedy przekierowani na stronę link4.pl z kalkulatorem, który wyliczy składkę naszego ubezpieczenia. Z kodu rabatowego możemy skorzystać w przypadku zakupu polisy bezpośrednio na stronie internetowej lub telefonicznie u doradcy LINK4. Kody promocyjne obowiązują do końca roku.

Ogólnopolski Test Wiedzy Kierowców dostępny jest na stronie: www.testkierowcow.pl.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła