Zobacz na antenie wPolsce.pl wywiad z premierem!

opublikowano: 3 lutego 2021
Zobacz na antenie wPolsce.pl wywiad z premierem! lupa lupa

Premier Mateusz Morawiecki o podatku od mediów, szczepieniach i pandemii, o finansach publicznych i planie "nowego ładu" w rozmowie z Michałem Karnowskim na antenie telewizji wPolsce.pl

Na jakim etapie jest plan wprowadzenia solidarnościowego podatku od mediów? Dlaczego rząd chce go wdrożyć? Kogo nowy podatek będzie dotyczył?

Dlaczego kapitał w mediach ma znaczenie? Po co Orlenowi – koncernowi multienergetycznemu wydawnictwo Polska Press? Czy jest w tym jakiś plan?

Czy udział Polski w unijnym mechanizmie zakupu szczepionek był słuszny? Jak przebiegają szczepienia i w jakim tempie będziemy się szczepić w najbliższych miesiącach? W jakim punkcie jesteśmy w walce z epidemią?

Jaki jest stan finansów publicznych po blisko roku pandemii? Jak wyglądamy na tle innych krajów? Czy czeka nas recesja, czy wzrost gospodarczy?

Czym jest i po co nam nowy ład? Jakie są plany rządu na pomoc przedsiębiorstwom w niwelowaniu ekonomicznych skutków pandemii? Czego w ramach nowego ładu mogą się spodziewać przedsiębiorcy, pracownicy i obywatele?

Premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z Michałem Karnowskim na antenie telewizji wPolsce.pl. Zapraszamy!

Obejrzyj zapowiedź wideo wywiadu KLIKNIJ TUTAJ

Komentarze (0)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła