Inwestorzy zagraniczni bez przywilejów

opublikowano: 3 lutego 2016
Inwestorzy zagraniczni bez przywilejów
fot: pixabay

Wicepremier, minister nauki Jarosław Gowin zapewnił, że inwestorzy zagraniczni nie będą już traktowani na uprzywilejowanych zasadach jak do tej pory. Muszą liczyć się z tym, że będą konkurować z polskimi przedsiębiorcami na uczciwych warunkach – podała PAP.

Minister Gowin spotkał się w środę z przedstawicielami Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. Zadowolony ze spotkania zapewnił, że plany gospodarcze rządu Beaty Szydło zostały dobrze przyjęte przez amerykańskich inwestorów. Priorytetem ma być walka o interes polskich firm, ale z poszanowaniem zagranicznych inwestorów.  Najważniejsze według niego jest tworzenie jak najlepszych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej, zwłaszcza dla małych i średnich firm, ponieważ to one napędzają rozwój polskiej gospodarki.

Inwestorzy zagraniczni mają być w Polsce "witani z otwartymi ramionami”.  Jednocześnie muszą liczyć się z tym, że będą traktowani nie jak do tej pory na uprzywilejowanych zasadach, ale uczciwej konkurencji z polskim przedsiębiorcami.

 

(PAP)

gb.pl/nb

Komentarze (1)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
gery
0 / 0 zgłoś

Inwestorzy zagraniczni bez przywilejów

gery , 7.02.2016, 11:53
pora skończyć z kolonializmem na siłę
skomentuj odpowiedzi (0)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła