2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
2023

ODPOWIADAM POLSCE - Ranking Firm Zaangażownych Społecznie 2017

27.04.2017

rozwiń

W drugiej edycji Rankingu Firm Społecznie Zaangażowanych przeprowadzonego przez redakcję „Gazety Bankowej” znalazło się  40 najciekawszych, naszym zdaniem, projektów CSR stworzonych przez przedsiębiorstwa działające w Polsce.  Społeczna odpowiedzialność biznesu staje się coraz ważniejszym i coraz ciekawszym elementem strategii firm, funkcjonujących w określonych społecznościach i posiadających zobowiązania także wobec nich, a nie tylko wobec właścicieli czy inwestorów.

 

W tegorocznym zestawieniu skupiliśmy się na pokazaniu konkretnych działań, śmiałych i oryginalnych, które pokazuję zarówno korzyści, jakie przynoszą społeczeństwu, jaki i odwagę ich twórców, budującą ducha innowacyjności. Jest on konieczny nie tylko w działalności biznesowej, ale również społecznej. Liczymy na to, że prezentowane projekty staną się  inspiracją do kolejnych działań, ważnych nie tylko dla licznych grup społecznych, ale również dla biznesu.

 

"ODPOWADAM POLSCE" - Ranking Firm Zaangażowanych Społecznie

 

 

 

 

 

 
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła