PISM - najlepszy think tank w Europie Śr.-Wsch.

opublikowano: 29 stycznia 2016
PISM - najlepszy think tank w Europie Śr.-Wsch. lupa lupa
fot: PISM

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM), podał w czwartek, że zajął pierwsze miejsce jako najlepszy think tank w Europie Środkowo-Wschodniej oraz został uznany za najlepszy na świecie w kategorii think tanków z budżetem do 5 milionów dolarów. 

Ranking jest co roku przygotowywany przez Think Tanks and Civil Societies Program na  Uniwersytecie w Pensylwanii. Powstaje na podstawie nominacji zgłaszanych przez instytucje analityczno-badawcze, które oceniają 6500 think tanków na całym świecie. Pełna wersja Raportu Global Think Tank Index będzie dostępna wkrótce na stronie Instytutu.

Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM) jest czołowym środkowoeuropejskim think tankiem zajmującym się polityką zagraniczną, integracją europejską, bezpieczeństwem oraz międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi. Sytuując się między światem polityki a niezależną analizą, PISM jest propagatorem idei wspierających polską dyplomację oraz rozwój stosunków międzynarodowych.


gb.pl/nb

Komentarze (0)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
 

obecnie brak komentarzy, zapraszamy do komentowania.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła