Przejęcie SKOK-u we Wrześni – przedłużony czas decyzji

opublikowano: 19 stycznia 2016
Przejęcie SKOK-u we Wrześni – przedłużony czas decyzji lupa lupa
fot: SKOK

Komisja Nadzoru Finansowego dała do 25 stycznia tego roku czas zainteresowanemu bankowi na podjęcie decyzji o ewentualnym przejęciu SKOK im. Stefana Kard. Wyszyńskiego we Wrześni - wynika z komunikatu po wtorkowym posiedzeniu KNF.

Komisja informuje, że podjęła decyzje o wyznaczeniu tego terminu po otrzymaniu od jednego banku oferty ewentualnego przejęcia SKOK im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, "w odpowiedzi na ogłoszenie KNF z dnia 5 stycznia 2016 r."

Jednocześnie bank ten, wynika z komunikatu, zapowiedział podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie przejęcia tej kasy do 25 stycznia bieżącego roku. Stąd KNF wyznaczyła taki właśnie termin. Wcześniej KNF wyznaczyła bankom zainteresowanym SKOK im. Stefana Kard. Wyszyńskiego czas na składanie ofert do 18 stycznia tego roku.

Komisja Nadzoru Finansowego ustanowiła zarządcę komisarycznego w SKOK im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w lipcu ubiegłego roku. Jak podała wówczas KNF, celem zarządcy były działania na rzecz wzmocnienia SKOK-u poprzez zwiększenie jego siły kapitałowej, wzrost efektywności działania i poprawę standardów zarządzania ryzykiem.

SKOK im. Stefana Kard. Wyszyńskiego ma 34 tys. członków, ponad 180 mln zł depozytów i dysponuje siecią 20 oddziałów.

 

(PAP)

GB.pl/nb

Komentarze (1)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
BoloiLolo
0 / 0 zgłoś

Czy winna jest złożona nadrzędnie czy Judykacyjnie

BoloiLolo , 5.03.2017, 07:07
Moje inwestowanie nie opierało się na chcistwie ani też na niewiedzy ,,,ustawę o Domach Składowych z dnia 16 listopada 2000 roku Dz. Ust. Nr.114 poz. 1191 art 16 par.5 czytałem trzy razy,, ustawa nie duża jasno napisana. Jak byk na malowanych wrotach stoi tam ile razy ma być karany Prezes Domu Składowego, jakie sprawozdania oraz kto ma nadzorować takie ""Domy Składowe"".. Jak Byk na malowanych wrotach stoi tam że nadzór ma odpowiednie Ministerstwo Gospodarki ,,,ale kto wiedział że ono nie istnieje,,dopiero w Aferze Podsłuchowej wyszło na jaw że to państwo praktycznie nie istnieje ,,,potwierdziło się to w moich 4 pozwach w Sądach Gdańskich,,,odbiły się one jak od ściany z Betonu Ciężkiego przez cztery lata nie otwarto żadnego przewodu Sądowego na którym mógłbym zgłaszać wnioski oraz zadawać pytanie JUDYKACYJNE,,,Natomiast ówczesny Minister Gospodarki perfidnie śmiał się z Polaków że chcieli się wzbogacić a ówczesny Minister Finansów w Sejmie a tego dnia debata trwała około 14 godzin powiedział że złamano ""Prawo Bankowe""" ,,,co za podłość oraz brak szacunku do Narodu Polskiego--zacofanie gorsze od FORNALA i brak ogłady ...Gdyby Ministerstwo Gospodarki w czerwcu 2010 roku przy wycofaniu KONCESJI dla ""Domu Składowego Amber Gold """ zachowało Normy Prawne zawarte w tej ustawie którą po cichu uchylono z dniem 1 lipca 2011 roku a konkretnie chodzi o Art. 16 par.5 gdzie jest mowa że w razie konieczności jak mówi ta ustawa a takowa bezsprzecznie zaistniała ,,,to tą czynność NALEŻAŁO ZWYCZAJOWO OGŁOSIĆ A TEGO NIE UCZYNIONO BO WÓWCZAS BY LUDZIE NIE INWESTOWALI--TAKA JEST RZECZYWISTA PRAWDA... Zmiany są niezbędnie jak głodnemu z Matchałzem chleb,,, bo chamstwo ,,,prywata,,, oraz Judykacyjne """Kośluny Kasty Nadludzi -Sędziów"""mogłyby spowodować nieodwracalne skutki moralno-ekonomiczne upośledzenia Narodu Polskiego przez Kastę Nadludzi a my nie HINDUSI ani też zaliczani do...
skomentuj odpowiedzi (0)
Dodająć komentarz, akceptujesz regulamin forum.
dodaj komentarz
 
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła