Wizytówki

powrót

COMEX SA

ul. Azymutalna 9
80-298 Gdańsk
www.comex.com.pl
e-mail: info@comex.com.pl
tel. +48 58 556 13 13

fax +48 58 556 13 35
Biura Regionalne : Warszawa, Katowice
Serwis techniczny : 14 punktów na terenie całego kraju.


ZASILANIE GWARANTOWANE
- Zasilacze awaryjne UPS
- Agregaty prądotwórcze
- Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- Dostawy, serwis, Szkolenia
- Doradztwo, projektowanie, przygotowywanie koncepcji

Od ponad 28 lat COMEX SA zbiera doświadczenia na polu zasilania awaryjnego. W tym czasie dostarczyła kilkadziesiąt tysięcy urządzeń. Wszystkim oferowanym systemom zapewnia pełną opiekę serwisową. Zatrudnia przeszkolonych w centrach szkoleniowych inżynierów serwisu oraz dysponuje specjalistycznym wyposażeniem zapewniającym najwyższy poziom oferowanych usług.

Oferuje szeroką ofertę urządzeń UPS i agregatów prądotwórczych. Świadczy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie całego kraju.

Dysponuje pełną gamą urządzeń w magazynach na terenie Polski co umożliwia  realizowanie dostaw i serwis systemów w bardzo krótkim czasie.

Pracownicy posiadają kluczowe kompetencje i wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu i wdrażaniu systemów zasilania gwarantowanego w dużych instytucjach branży finansowej, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia i wielu innych.

Zapewnienie  ZASILANIA AWARYJNEGO przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, to propozycja COMEX S.A. dla użytkowników urządzeń i systemów komputerowych, łączności, transmisji danych, aplikacji internetowych i innych wrażliwych odbiorników. Propozycja dla każdego, kto ceni swój czas oraz dba o pełne bezpieczeństwo eksploatowanych systemów i urządzeń.


W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie dostaw, instalacji, serwisowania systemów gwarantowanego zasilania wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania jakością zgodny ze standardami PN-EN ISO 9001:2008 oraz AQAP 2120:2009

 

 

Mondial Assistance Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 50b
02-672 Warszawa
www.mondial-assistance.pl/biznes

Mondial Assistance - wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość

Od blisko 70 lat pomagamy ludziom na całym świecie. Jesteśmy globalnym liderem branży assistance i ubezpieczeń turystycznych. Dysponujemy całodobowymi centrami operacyjnymi w 34 krajach, na 5 kontynentach. Personel grupy złożony z 13 000 osób, porozumiewa się w 58 językach. Korzystamy ze wsparcia światowej sieci 400 000 usługodawców. Setki tysięcy ludzi na całym świecie otrzymuje od nas pomoc w sytuacjach, w których naprawdę jej potrzebują.

Polscy klienci korzystają z naszych usług od 1991 roku. Zatrudniamy zespół profesjonalistów tworzących innowacyjne rozwiązania produktowe i zapewniających najwyższe standardy obsługi klienta. Świadczymy usługi na rzecz klientów firm różnych sektorów gospodarki, w tym  finansowego, motoryzacyjnego, turystycznego czy energetycznego. Za dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta zostaliśmy już czterokrotnie wyróżnieni godłem Firma Przyjazna Klientowi.

 

 

Polimex-Mostostal SA 

Al. Jana Pawła II 12
00-124 Warszawa
www.polimex.pl

Grupa Polimex-Mostostal to jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych, grupa o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i krajowego bezpieczeństwa energetycznego. Obecnie Polimex-Mostostal buduje bloki energetyczne w Elektrowni Kozienice i Elektrowni Opole.  Holding PxM ma unikalne referencje, którymi nie może się pochwalić żadna inna firma na polskim rynku. Poza Polską Grupa była i jest aktywna na rynkach zagranicznych, głównie w krajach Unii Europejskiej. Energetyka, nafta-chemia-gaz, budownictwo przemysłowe oraz produkcja – to cztery filary rozwoju Grupy Polimex-Mostostal. Na rynku energetycznym Grupę reprezentuje spółka Polimex Energetyka, a petrochemicznym Naftoremont-Naftobudowa. Polimex-Mostostal odbuduje swoją silną pozycję na rynku budownictwa przemysłowego, które przez wiele lat było jednym z jej podstawowych segmentów działalności.

Portfel zamówień Grupy Polimex-Mostostal wyniósł na koniec I półrocza 2015 r. 5,3 mld zł, a EBITDA przekroczyła 77,5 mln zł. Zysk netto Grupy za pierwsze sześć miesięcy 2015 r. osiągnął 37,5 mln zł. W holdingu zatrudnionych jest blisko 5 tys. osób.

 

 

Unibep S.A.

ul. 3 Maja 19
17-100 Bielsk Podlaski
www.unibep.pl

Unibep S.A. jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce, funkcjonującym na rynku od 65 lat. Spółką z przewagą polskiego kapitału, od 2008 roku notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Biznes Grupy Kapitałowej UNIBEP zbudowany jest na pięciu uzupełniających się segmentach:

Unibep S.A. wciąż się rozwija – w roku 2014 przychód Grupy Unibep przekroczył miliard złotych, w przedsiębiorstwie pracuje obecnie ponad 1100 pracowników.

 


powrót
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła