Hit Roku 2016 - Szczegóły

 

Konkurs Hit Roku 2016 – rozpoczynamy nabór!

 

Dotychczasowych 8 edycji konkursu „Hit Roku dla Instytucji Finansowych” dowiodło, że wypełnia on dobrze swoje marketingowe zadanie, dając satysfakcję nie tylko jego zwycięzcom, ale również firmom, których oferty instytucjom finansowym rekomenduje „Gazeta Bankowa”. Nasze dotychczasowe „Hity” dobrze poradziły sobie na rynku, znalazły uznanie w oczach klientów i w większości przypadków są rozwijane, rozbudowywane i modyfikowane.

W tym roku „Gazeta Bankowa” postanowiła rozszerzyć formułę konkursu „Hit Roku” o dodatkowe, obok finansów i bankowości, branże, które stały się jednocześnie konkursowymi kategoriami.

Zgłoszenia do konkursu „Hit Roku 2016” przyjmujemy przez formularz od dnia 11.01.2016 r. od godziny 10:01 do dnia 29.02.2016 r. do godziny 20:59 w następujących kategoriach:

A. Bankowość i finanse

B. Transport i logistyka

C. Medycyna i farmacja

D. Informatyka, internet i telekomunikacja

E. Energetyka, paliwa i chemia

Celem konkursu „Hit Roku 2016” jest wyłonienie oraz promowanie ofert IT (produktów, rozwiązań, usług) dla firm z danej branży, tj. kategorii konkursowej. Konkurs ma na celu nagłośnienie konkretnych projektów IT, które zdaniem Kapituły konkursu będą wyróżniać się na polskim rynku pod względem nowoczesnych i innowacyjnych technologii.

Zgłoszenia do konkursu „Hit Roku 2016” dokonuje producent urządzenia, firma wdrażająca rozwiązanie lub usługodawca, których oferta będzie proponowana w 2016 r. firmom z danej kategorii konkursowej. Zgłoszenie powinno zostać dokonane na formularzu dostępnym na www.gb.pl w wyżej wymienionym terminie oraz musi być zgodne ze specyfikacją, którą stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu. Dana firma może zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę ofert we wszystkich kategoriach.

Laureatów nagród w poszczególnych kategoriach wybiera Kapituła konkursu, którą tworzą eksperci z dziedziny ekonomii, bankowości, finansów oraz informatyki. Werdykt Kapituły konkursowej ogłosimy na Gali Technologicznej, która w tym roku odbędzie się w połowie kwietnia 2016 r.

Ta część konkursów technologicznych ma w dużej mierze charakter promocyjny, bowiem w każdej kategorii „Gazeta Bankowa” udziela rekomendacji (potwierdzonej dyplomem), wskazując instytucjom finansowym oraz firmom oferty warte szczególnej uwagi, a te najlepsze zdaniem Kapituły (w każdej kategorii) uzyskują tytuły „Hit Roku 2016” i stosowne medale.

Firmy biorące udział w konkursie „Hit Roku 2016” skorzystają z unikalnej promocji na łamach wydania specjalnego „Gazety Bankowej”. Każda zgłoszona do konkursu oferta zostanie zaprezentowana na dwóch stronach. Wydanie specjalne będzie dystrybuowane wśród uczestników całodniowego projektu Techno Biznes 2016.

Konkurs „Hit Roku 2016” organizujemy jako komplementarny wobec drugiego z naszych technologicznych konkursów: „Lider 2015”. Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują, że oba te konkursy rzeczywiście dobrze się uzupełniają, poszerzając obraz najlepszych w kraju rozwiązań informatycznych największych i najnowocześniejszych polskich przedsiębiorstw. Laureatów obu konkursów nagradzamy na finałowej gali, tworząc w ten sposób wspólną płaszczyznę szeroko pojętej sfery wymiany wiedzy i doświadczeń, która może zaowocować nawiązaniem nowych relacji i rozwojem biznesu pomiędzy liderami a hitami.

Warunki uczestnictwa i zasady konkursu zawarte są w regulaminie konkursu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed dokonaniem zgłoszenia.

Nadesłane zgłoszenia oceniać będzie Kapituła w składzie:

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła