Hit Roku 2017 - Szczegóły

 

„Gazeta Bankowa” od dziewięciu lat nagradza produkty i usługi technologiczne, które uznaje za najlepsze, tytułując je „Hitem Roku”. Ogłaszamy jubileuszową, X edycję konkursu „Hit Roku” – tym razem na rok 2017.

Firmy z branży informatycznej prześcigają się w przygotowywaniu i oferowaniu rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta. „Gazeta Bankowa tradycyjnie już nagradza produkty czy usługi mianem „Hitu Roku”. Przez pierwszych osiem edycji koncentrowaliśmy się wyłącznie na rozwiązaniach skierowanych do branży finansowej, ale w ostatnim roku – z dużym sukcesem – poszerzyliśmy zakres konkursu również o opracowania przygotowane z myślą o innych branżach.

Zamierzamy kontynuować tę tradycję i dlatego ogłaszamy dziesiątą edycję konkursu „Hit Roku” – na rok 2017.

Zgłoszenia dotyczą rozwiązań informatycznych, skierowanych do pięciu z poniżej wymienionych branż. Chodzi o usługi przeznaczone dla firm i instytucji z sektorów:

1. Bankowość i finanse

2. Transport i logistyka

3. Medycyna i farmacja

4. FMCG

5. Energetyka, paliwa i chemia

Zamiarem „Gazety Bankowej”, jaki przyświeca organizacji konkursu „Hit Roku 2017”, jest wskazanie najciekawszych spośród projektów IT pod względem nowoczesności i funkcjonalności spośród tych, które są dostępne na rynku w roku bieżącym.

Dziewięć dotychczasowych edycji konkursu „Hit Roku” dowiodło, że wypełnia on dobrze swoje marketingowe zadanie, dając satysfakcję nie tylko jego zwycięzcom, ale również firmom, których oferty rekomendujemy różnym branżom.  Nasze dotychczasowe „Hity” dobrze poradziły sobie na rynku, znalazły uznanie w oczach klientów i w większości przypadków są rozwijane, rozbudowywane i modyfikowane (również zgodnie z indywidualnymi potrzebami swych użytkowników).

Zgłoszenia do konkursu „Hit Roku 2017” dokonuje producent urządzenia, firma oferująca rozwiązania informatyczne lub usługodawca, a więc firmy, które mają ciekawą ofertę dostępną dla firm z poszczególnych branż wskazanych powyżej w roku 2017.

Konkurs „Hit Roku 2017” jest uzupełnieniem drugiego konkursu technologicznego, czyli „Lidera Roku 2016”. O ile w pierwszym Gazeta Bankowa promuje najciekawsze rozwiązania dostępne na rynku w roku bieżącym, to w drugim wyróżniamy instytucje, które dokonały najlepszych wdrożeń w roku minionym. W rezultacie uczestnicy konkursów uzyskują przegląd najciekawszych spośród dostępnych na rynku rozwiązań, a także wiedzę o tym, jakie rozwiązania zostały wdrożone w największych i najdynamiczniejszych polskich firmach i instytucjach finansowych.

Zgłoszenia należy dokonać w terminie do 5 marca 2017 r., wypełniając dedykowany formularz. Jedna firma może dokonać wielu zgłoszeń w wielu kategoriach.

Konkurs technologiczny "Hit Roku" ma w dużej mierze charakter promocyjny, bo w każdej kategorii „Gazeta Bankowa” udziela rekomendacji – potwierdzonej dyplomem – dla rozwiązań, które zdaniem kapituły są najbardziej innowacyjne, najciekawsze i dające najwięcej korzyści firmom z poszczególnych branż. Najlepsze spośród najlepszych ofert uzyskają zaś tytuły „Hit Roku 2017” oraz stosowny medal. Dodatkowo firmy biorące udział w konkursie „Hit Roku 2017” skorzystają z promocji na łamach specjalnego wydania „Gazety Bankowej” „Techno Biznes” o tematyce technologicznej, w którym firmy mogą zaprezentować zgłoszone do konkursu projekty na dwóch stronach. Udział w konkursie jest płatny, szczegóły zawarte są w regulaminie.

Laureaci konkursu „Hit Roku 2017” zostaną wybrani przez Kapitułę konkursu, złożoną z ekspertów z poszczególnych branż konkursowych. Werdykt Kapituły zostanie ogłoszony na Gali Technologicznej, która odbędzie się w kwietniu 2017 r.

Gala Technologiczna daje wyjątkową możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy firmami, które oferują wartościowe rozwiązania informatyczne, a tymi, które je wdrażają.

W spotkaniu co roku biorą udział przedstawiciele instytucji państwowych, niezależni eksperci rynku IT, dyrektorzy działów IT oraz menedżerowie projektów technologicznych firm z następujących branż: bankowość i finanse, transport i logistyka, medycyna i farmacja, FMCG oraz energetyka, paliwa i chemia. W gali biorą udział również przedstawiciele firm IT (dyrektorzy IT oraz zarządy) firm technologicznych mających swoje rozwiązania dla powyższych branż, a także członkowie kapituły oraz przedstawiciele partnerów projektu.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Hit Roku 2017”. Warunki uczestnictwa są zawarte w regulaminie konkursu.

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła