Hit Roku 2019 - Szczegóły

 

„Gazeta Bankowa” ogłasza XII edycję konkursu technologicznego HIT ROKU.

HIT ROKU 2019 to konkurs, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych ofert IT (produktów, rozwiązań, usług) skierowanych do firm i instytucji z trzech poniższych kategorii:

BANKOWOŚĆ
Ocenie podlegają rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne wspierające lub ułatwiające obsługę klientów, działalność banku czy SKOK-u (zarówno w zakresie front, jak i back office’u), unowocześniające ofertę produktową, które są oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych.

UBEZPIECZENIA I INNE INSTYTUCJE FINANSOWE
Ocenie podlegają rozwiązania i produkty informatyczne skierowane dla firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych oraz biur maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych i firm oferujących zarządzanie aktywami, oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych, których celem jest wsparcie lub ułatwienie obsługi klientów (a więc wszystkich ich działań w zakresie rachunku/polisy) lub działalności samego przedsiębiorstwa finansowego, ewentualnie wprowadzenie nowych produktów albo poszerzenie oferty produktowej przy wykorzystaniu rozwiązań informatycznych lub teleinformatycznych.

PRZEMYSŁ 4.0
Ocenie podlegają rozwiązania i produkty informatyczne oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych, których celem jest wsparcie bądź ułatwienie obsługi klientów lub działalności samego przedsiębiorstwa, ewentualnie wprowadzenie nowych produktów lub poszerzenie oferty produktowej przy wykorzystaniu rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych. Produkty lub rozwiązania musza zostać opracowane z myślą o firmach przemysłowych zajmujących się produkcją lub dystrybucją (np. z branż: chemicznej, mechanicznej, motoryzacyjnej, elektronicznej, paliwowej, energetycznej, metalurgicznej, elektromaszynowej i innych).

Zgłoszenia do konkursu HIT ROKU 2019 dokonuje producent urządzenia, firma wdrażająca rozwiązanie lub usługodawca, których oferta będzie skierowana w 2019 roku do firm z danej kategorii konkursowej.

Firma dokonuje zgłoszenia oferty do odpowiedniej kategorii (branży), do której oferta jest skierowana.

Dana firma IT może zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę projektów we wszystkich kategoriach.

Konkurs trwa od: 07.01.2019 od godz. 13:01 do 07.03.2019 r. do godz. 20:59.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy przez formularz znajdujący się w dedykowanej zakładce: HIT ROKU 2019 pod linkiem: gb.pl/konkursy.

Zgłoszenie musi być zgodne ze specyfikacją, która stanowi ZAŁĄCZNIK nr 1 do regulaminu.

Zgłoszenie do konkursu HIT ROKU 2019 jest płatne, o czym mówi regulamin.

Komplementarny wobec konkursu HIT ROKU 2019 jest konkurs LIDER 2018, do którego mogą się zgłaszać firmy sklasyfikowane wg powyższych kategorii, a konkurs ma za zadanie wskazanie najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań IT, jakie zostały wdrożone w 2018 roku.

Laureaci obu konkursów zostaną ogłoszeni podczas finałowej Gali Technologicznej, która odbędzie się w kwietniu 2019 r. w Warszawie.

W spotkaniu jak co roku wezmą udział przedstawiciele instytucji państwowych, niezależni eksperci rynku IT, dyrektorzy działów IT oraz menedżerowie projektów technologicznych firm z największych branż polskiej gospodarki.

Konkurs HIT ROKU 2019 ma nie tylko wymiar prestiżowy, lecz jest również wyśmienitą promocją dokonań technologicznych firmy wśród największych branż polskiej gospodarki.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Relacja oraz wyniki Techno Biznes 2018

 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła